Arşiv Rehber™ Metin2 Hile,Wolfeam Hile,Silkroad Hile,Premium Hesap,S4 League Hile, Point Blank Hile
MSVCP110.DLL Hatası Çözümü - Yazdırılabilir Sürüm

+- Arşiv Rehber™ Metin2 Hile,Wolfeam Hile,Silkroad Hile,Premium Hesap,S4 League Hile, Point Blank Hile (http://arsivmerkezi.10tl.net)
+-- Forum: S4 League Genel & Hileler (/forumdisplay.php?fid=103)
+--- Forum: S4 League Hata Çözümleri (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- Konu: MSVCP110.DLL Hatası Çözümü (/showthread.php?tid=1839)

MSVCP110.DLL Hatası Çözümü - Thecrack - 09-05-2013 02:07 PM

Bazı programlar kurulurken veya kurulum sonrası çalıştırılırken “Program, MSVCP110.dll bilgisayarınızda eksik veya hatalı olduğundan çalıştırılamadı” gibi sistem hatası verir. Bu hatanın nedeni, ilgili dll dosyasının bozulmasından veya olmamasından kaynaklanmaktadır.

Hatanın çözümü için hata mesajında da belirtildiği gibi MSVCP110.dll dosyasının onarılması yada değiştirilmesi gerekmektedir.

Bunun için MSVCP110.dll dosyasını buraya tıklayarak bilgisayarınıza indirin. Bilgisayarınızda “C:\Windows\System32” dizinine kopyalayın. Eğer Windows işletim sisteminiz 64 bit ise bu dosyayı “C:\Windows\SysWOW64” dizinine de kopyalayın. Probleminiz çözülmüş olacaktır.
Eğer probleminiz halen çözülmediyse dosyanızın konumunu ve özelliklerini registere kaydetmek gerekmektedir. Bunun için Çalıştır’a (kısayol : windows+r) cmd yazın ve entere tıklayın. Açılan konsol ekranına regsvr32 msvcp110.dll yazın ve entere tıklayınız.

Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

RE: MSVCP110.DLL Hatası Çözümü - Doganay1965 - 03-02-2014 03:22 PM

ellerine sağlık arkadaşım

RE: MSVCP110.DLL Hatası Çözümü - Thecrack - 03-02-2014 05:00 PM

(03-02-2014 03:22 PM)Doganay1965 demiş ki: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.ellerine sağlık arkadaşım

tesekkurler isinize yaradiysa ne mutlu bana

Yardım...! - knikcris03 - 04-12-2014 09:38 PM

Olmuyor s&s

RE: MSVCP110.DLL Hatası Çözümü - Thecrack - 04-12-2014 11:28 PM

(04-12-2014 09:38 PM)knikcris03 demiş ki: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.Olmuyor s&s

olduğunu söyleyen arkadaşlar var.Sorun neyse veya aldığınız hata ss sini çekip burada paylaşırsanız yarıdmcı olabilirim.

Bu dosya eksik olup deidğim yere atarsanız bu hatayı vermesi imkansızdır veya siz yanlış bir yere atmışsınızdır.

Lütfen konuyu kirletmeyin

RE: MSVCP110.DLL Hatası Çözümü - eafdegtea - 06-06-2014 08:25 AM

(09-05-2013 02:07 PM)Thecrack demiş ki: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.Bazı programlar kurulurken veya kurulum sonrası çalıştırılırken “Program, MSVCP110.dll bilgisayarınızda eksik veya hatalı olduğundan çalıştırılamadı” gibi sistem hatası verir. Bu hatanın nedeni, ilgili dll dosyasının bozulmasından veya olmamasından kaynaklanmaktadır.

Hatanın çözümü için hata mesajında da belirtildiği gibi MSVCP110.dll dosyasının onarılması yada değiştirilmesi gerekmektedir.

Bunun için MSVCP110.dll dosyasını buraya tıklayarak bilgisayarınıza indirin. Bilgisayarınızda “C:\Windows\System32” dizinine kopyalayın. Eğer Windows işletim sisteminiz 64 bit ise bu dosyayı “C:\Windows\SysWOW64” dizinine de kopyalayın. Probleminiz çözülmüş olacaktır.
Eğer probleminiz halen çözülmediyse dosyanızın konumunu ve özelliklerini registere kaydetmek gerekmektedir. Bunun için Çalıştır’a (kısayol : windows+r) cmd yazın ve entere tıklayın. Açılan konsol ekranına regsvr32 msvcp110.dll yazın ve entere tıklayınız.

Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

abi dedğin her şeyi yaptım ancak hala çalışmıyor bi yardımcı olsan :S

RE: MSVCP110.DLL Hatası Çözümü - Thecrack - 06-06-2014 09:11 PM

o zaman problem başka olabilir